Okres wakacyjny

Szanowni Państwo,
w okresie wakacyjnym zlecenia tłumaczeniowe od klientów indywidualnych i korporacyjnych będą przyjmowane  jedynie drogą elektroniczną. Prosimy o kontakt na adres email [kancelaria(at)hieronimus.com.pl] . Zachęcamy do skorzystania z elektronicznej formy kontaktu oraz do pozostawienia numeru telefonu.

Szkolenia okresowe BHP będą realizowane zgodnie z harmonogramem do końca lipca oraz od września br.
W dniach od 9 do 20 sierpnia kancelaria będzie nieczynna z powodu urlopu wypoczynkowego. Zapraszamy do korzystania z innych dostępnych w tym czasie tłumaczy.

Obsługa klientów od 24.05.2021

Szanowni Państwo,
w związku z realizacją stałej obsługi językowej dla klienta korporacyjnego od 24 maja 2021 roku do 30.06.2021 roku zlecenia tłumaczeniowe od klientów indywidualnych i korporacyjnych będą przyjmowane  jedynie drogą elektroniczną. Prosimy o kontakt na adres email [kancelaria(at)hieronimus.com.pl] . Zachęcamy do skorzystania z elektronicznej formy kontaktu oraz do pozostawienia numeru telefonu.
3 i 4 czerwca kancelaria będzie nieczynna.

Obsługa klientów od 12.04.2021

Szanowni Państwo,
do 30 kwietnia br. obsługujemy zlecenia tłumaczeniowe od klientów indywidualnych i korporacyjnych jedynie drogą elektroniczną. Prosimy o kontakt na adres email [kancelaria(at)hieronimus.com.pl] oraz pod numerami telefonów: język niemiecki i szkolenia bhp 509 756 078, język angielski 509 756 068. Obydwa numery obsługują Whatsapp.
3 maja kancelaria będzie nieczynna.