Impressum

COPYRIGHT

Całokształt treści tej strony internetowej, włącznie z tekstem i jego prezentacją, podlega ochronie praw autorskich oraz innym normom w kodeksach, które chronią własność intelektualną. W przypadku ściągnięcia ze stron naszej firmy danych lub software w formie download, F.U.H. HIERONIMUS Marcin Rudoll nie ponosi żadnej gwarancji wobec stron trzecich za jakiekolwiek błędy oraz szkody w nich zawarte.

GWARANCJA

Wszystkie informacje i treść zawarte na tych stronach dokładnie sprawdziliśmy, jednakowoż możliwe jest, iż nadal zawarte są tutaj błędy lub nieścisłości. Dlatego prosimy o zrozumienie, iż nie ponosimy odpowiedzialności za ich prawidłowość.

OCHRONA DANYCH

Dane osobowe zawarte w formularzu zgłoszeniowym, jak również inne zebrane przez nas dane osobowe użytkowników przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Zbiór zgromadzonych danych osobowych użytkowników traktowany jest jako wydzielona baza danych, przechowywana na serwerze hieronimus.com.pl w specjalnej strefie bezpieczeństwa, zapewniającej właściwą ochronę. Pełen dostęp do bazy danych posiadają jedynie Agnieszka i Marcin Rudoll zajmujący się administracją bazy. Każdemu użytkownikowi, który wypełnił formularz rejestracyjny czy w inny sposób udostępnił nam swoje dane osobowe zapewniamy dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia.

ADRES KORESPONDENCYJNY:
F.U.H HIERONIMUS Marcin Rudoll
ul. Bolesława Śmiałego 38
42-605 Tarnowskie Góry
województwo śląskie
e-mail: kancelaria(at)hieronimus.com.pl
NIP: 6452213878
REGON: 278037358